Terceiro encontro

Trofeo Concello de Oleiros 2019

 

 

Domingo 11/Agosto/2019

Campo: O Xabrón

 

MARINO C.F. - Atl. San Pedro 1-2

Gol. Hector Mera

 

Partido frouxo e rematamos o trofeo con cero puntos.

Hai que sacar as cousas positivas i empezar a pensar en recuperar a toda a plantilla seguir os entrenos e comezar a liga nas mellores condicións.

 

Hai unha boa plantilla i esto é cuestión de tempo.

 

 

 

Segundo partido do Trofeo Concello de Oleiros 2019

 

 

Xoves 8/Agosto/2019

Campo: Condús

 

C.D. Obrero - MARINO C.F. 3-1

Gol Martín 

 

Mal partido en liñas xeráis, moi erráticos en ataque, con pouco movemento de pelota e con fallos defensivos graves. Igual a victoria local non era merecida pero estiveron máis acertados fronte a portería.

 

Queda o partido do domingo pero prácticamente eliminados.

 

Primeiro partido do Trofeo Concello de Oleiros 2019

 

 

Sábado 3/Agosto/2019

Campo: Iñás

 

Xuventude Dorneda - MARINO C.F. 2-0

 

Primeiro partido da pretemporada e axustouse ó esperado. Moitas baixas e falta de ritmo e físico, pero víronse cousas positivas.

 

Na primeira parte dominamos algo máis o xogo, pero eles en dúas ocasións aílladas e por error claros nosos marcan os dous goles.

 

Empezamos a segunda metade con varias ocasións, duas clarísimas que non maracamos e aínda que estivemos algo mellor que o rival no aspecto físico non fumos quen de marcar, incluído un penalti que tirou Javi fora cando faltaban dez minutos.

 

 

 

Trofeo Concello de Oleiros 2019

 

 

 

No mes de Agosto celebrarase o tradicional trofeo do Concello.

Feito o sorteo de grupos quedaron encadrados da seguinte forma.

 

Grupo A                                       Grupo B 

Union Campestre                         Xuventude Dorneda

Santa Cruz C.F.                           C.D. Obrero                                  

Mercurio Iñás                               MARINO C.F.                            

SD Hércules                                 Atl. San Pedro

 

Fase de grupos a unha soa volta

Semifinais ós días 17-18 e 24-25

Final Sábado 31 no campo Dos Regos

 

Calendario do Marino C.F. na fase de grupos

 

Sábado 3 ás 18:00 Campo: Iñás

Xuventude Dorneda - MARINO C.F. 

 

Xoves 8 ás 20:00 Campo: O Condús

C.D. Obrero - MARINO C.F. 

 

Domingo 11 ás 19:00 Campo: O XABRON

MARINO C.F. - Atl. San Pedro