Plantilla  Afeccioados  Temporada 2019-2020

 

 

Rodrigo Meizoso García

RODRIGO

Demarcación: Porteiro

Data de nacemento: 06/09/1995

Procedencia: Victoria CF

Temporadas: 3ª

 

Jorge Covelo Sartier

PITU

Demarcación: Porteiro

Data de nacemento: 05/04/1985

Procedencia: Marino CF Veteranos

Temporadas: 2ª

 

Fernando Monelos Ferreira

FER

Demarcación: Defensa

Data de nacemento: 31/12/1993

Procedencia: Marino C.F. Juvenil

Temporadas: 7ª

 

 

David Barreiro

DAVID

Demarcación: Defensa

Data de nacemento: 15/09/1995

Procedencia: Victoria C.F.

Temporadas: 3ª

 

 

Iván Braña Machado

IVAN

Demarcación: Defensa

Data de nacemento: 23/09/1992

Procedencia: SD Hércules

Temporadas: 1ª

 

 

Jacobo Lale Otero

LALE

Demarcación: Defensa

Data de nacemento: 19/10/1992

Procedencia: SD Hércules

Temporadas: 2ª

 

 

Adrián Rojo Rodíguez

ROJO

Demarcación: Defensa

Data de nacemento: 16/10/1989

Procedencia: Galicia Gaiteira

Temporadas: 1ª

 

 

Jorge Varela Díaz

VARELA

Demarcación: Defensa

Data de nacemento: 26/05/1999

Procedencia: Libre

Temporadas: 1ª

 

 

Ricardo Fernández Freiría

RICHI

Demarcación: Medio

Data de nacemento: 18/08/1986

Procedencia: Galicia Gaiteira

Temporadas: 1ª

 

 

Roi Fernando Alvarez Pernas

ROI

Demarcación: Medio

Data de nacemento: 06/01/1999

Procedencia: Marino C.F. Juvenil

Temporadas: 2ª

 

 

Saul Pérez Román

SAUL

Demarcación: Medio

Data de nacemento: 19/03/2000

Procedencia: Marino C.F. Juvenil

Temporadas: 1ª

 

 

Martín Manuel Dapena García

LUTER

Demarcación: Medio

Data de nacemento: 25/11/1990

Procedencia: SD Dorneda

Temporadas: 8ª

 

 

Abel Sánchez Seoane

BELUX

Demarcación: Medio

Data de nacemento: 15/08/1987

Procedencia: Libre

Temporadas: 1ª

 

 

Daniel Fernández Rodríguez

DANI

Demarcación: Medio

Data de nacemento: 04/05/1993

Procedencia: Libre

Temporadas: 2ª

 

 

Andres G. Duarte Candela

DUARTE

Demarcación: Medio

Data de nacemento: 30/10/1999

Procedencia: Olímpico C.F.

Temporadas: 1ª

 

 

Javier Rodríguez Castro

JAVI

Demarcación: Medio

Data de nacemento: 17/06/1990

Procedencia: Miño C.F.

Temporadas: 2ª

 

 

Martín Rodríguez Rodriguez

MARTIN

Demarcación: Medio

Data de nacemento: 25/11/1996

Procedencia: Galicia Gaiteira

Temporadas: 1ª

 

 

Alvaro Pernas Outerelo

ALVARO

Demarcación: Medio

Data de nacemento: 28/11/2000

Procedencia: Rayo Sadense

Temporadas: 1ª

 

 

Jordi A. Fernández Cuervo

JORDI

Demarcación: Dianteiro

Data de nacemento: 09/01/2000

Procedencia: CD Calasanz

Temporadas: 1ª

 

 

Borja Longueira Barredo

BORJA

Demarcación: Dianteiro

Data de nacemento: 11/09/2000

Procedencia: Marino C.F Juvenil

Temporadas: 1ª