Plantilla Afeccioados

Temporada 2017-2018

 

 

Samuel Seoane Lueiro

SAMU

Demarcación: Porteiro

Data de nacemento: 10/05/1995

Procedencia: Portazgo SD

Temporadas: 3ª

 

José Manuel Trigas Arias

JOSE

Demarcación: Porteiro

Data de nacemento: 29/07/1988

Procedencia: Deportivo Ciudad

Temporadas: 2ª (xa estivera no ano do ascenso)

 

Rodrigo Meizoso García

RODRIGO

Demarcación: Porteiro

Data de nacemento: 06/09/1995

Procedencia: Victoria CF

Temporadas: Alta

 

Fernando Monelos Ferreira

FER

Demarcación: Defensa

Data de nacemento: 31/12/1993

Procedencia: Marino C.F. Juvenil

Temporadas: 5ª

 

 

Roi Moldes Cruz

ROI

Demarcación: Defensa

Data de nacemento: 07/07/1991

Procedencia: Marino C.F. Juvenil

Temporadas: 9ª

 

 

Mario Garcia Cruz

MARIO

Demarcación: Defensa

Data de nacemento: 11/12/1990

Procedencia: Marino C.F. Juvenil

Temporadas: 8ª

 

 

Daniel López Lema

YAS

Demarcación: Defensa

Data de nacemento: 15/08/1987

Procedencia: Juvenil de Almeiras

Temporadas: 3ª

 

 

David Barreiro

DAVID

Demarcación: Defensa

Data de nacemento: //

Procedencia: Victoria C.F.

Temporadas: Alta (1 en etapa anterior)

 

 

Adrián Rojo Rodríguez

ROJO

Demarcación: Defensa

Data de nacemento: 16/10/1989

Procedencia: Victoria C.F.

Temporadas: 2ª

 

 

Martín Manuel Dapena García

LUTER

Demarcación: Medio

Data de nacemento: 25/11/1990

Procedencia: SD Dorneda

Temporadas: 6ª

 

 

Antonio Cruz Portela

ANTONIO

Demarcación: Medio

Data de nacemento: 06/08/1997

Procedencia: Marino C.F. Juvenil

Temporadas: 3ª

 

 

Ricardo Fernández Freiría

RICHI

Demarcación: Medio

Data de nacemento: 18/08/1986

Procedencia: Victoria C.F. 

Temporadas: 2ª

 

 

Aarón Vilamea Pérez

AARON

Demarcación: Medio

Data de nacemento: 14/04/1992

Procedencia: Brexo Lema S.D.

Temporadas: 4ª

 

 

Ray R. Galvao Pimentel

RAY

Demarcación: Medio

Data de nacemento: 17/09/1991

Procedencia: Deportivo Ciudad

Temporadas: 2ª

 

 

Joaquín M. Moya Arán

JOAQUIN

Demarcación: Medio

Data de nacemento: 23/09/1994

Procedencia: Victoria C.F.

Temporadas: 2ª

 

 

Mario Rei Lacaci

MARIO REI

Demarcación: Medio

Data de nacemento: 22/12/1992

Procedencia: S.D. Dorneda

Temporadas: 6

 

 

Alejandro Pérez Casas

ALEX PEREZ

Demarcación: Medio

Data de nacemento: 14/01/1995

Procedencia: Victoria C.F.

Temporadas: Alta

 

 

Maximiliano D Del Río Baica 

MAXI

Demarcación: Medio

Data de nacemento: 17/02/1992

Procedencia: Uruguay

Temporadas: Alta (pertenceu categorias base)

 

 

Juan D Otero Carracedo

JUANDA 

Demarcación: Dianteiro

Data de nacemento: 27/10/1994

Procedencia: Imperator OAR

Temporadas: 2ª

 

 

Abel Souto Cores

ABEL

Demarcación: Dianteiro

Data de nacemento: 16/08/1989

Procedencia: Imperator OAR

Temporadas: Alta

 

 

Francisco Ricardo Fernández Castro

PACHI

Adestrador

Data de nacemento: 18/04/1968

Procedencia: Sporting Ciudad

Temporadas: 6ª (catro máis noutra etapa)

 

 

Josá Antonio Longueira García

TXETXU

Segundo Adestrador

Data de nacemento: 19/12/1965

Procedencia: Marino C.F.

Temporadas: 6ª (catro máis noutra etapa)