Grazas Pachi-Txetxu

 

A directiva do Marino C.F. agradece a Pachi e Txetxu o seu bo traballo, compromiso e fidelidade ó club durante estos anos.

 

O vindeiro Luns 28 de Maio de 2018 celebrarase a Asamblea Xeral Ordinaria Anual.

Será na sede do club, na Rúa das Escolas ás 20:30 horas.

Convocatoria asamblea ordinaria mayo 201[...]
Documento Adobe Acrobat [129.2 KB]

 

 

 O vindeiro Venres 8 de Xuño terá lugar a cea fin de temporada no restaurante Las Tinajas ás 22:00 horas.

 

Todos os xogadores do clube están invitados, así coma os adestradores.

 

Pais, irmáns, amigos ou xiadeiros do Marino que queiran acudir poden facelo. No seguinte enlace podedes ver os precios dos menús e como apuntarvos.

 

Agardamos a túa compaña.

 

 

Resultados da Xornada

 

SEMANA 17-20 DE MAIO

Categoría Fecha Campo Local Visitante Rdo.
Afeccioado 20/05 Grela 2 Sporting Coruñés MARINO C.F. 3-1
Xuvenil

17/05

Dani Mallo Sporting Cambre MARINO C.F. 0-2
Xuvenil 19/05 O Xabrón MARINO C.F. UD Paiosaco 1-3
Alevín 17/05 O Xabrón MARINO C.F. CCD Curtis 2-2
Alevín 19/05 O Monte San Tirso SD 'C' MARINO C.F. 2-4
Benxamín 18/05 O Xabrón MARINO C.F. Ordenes SD 'B' 6-2

 

Fin de liga dos Infantís

 

O equipo infantul remata a temporada na décima posición depóis dun ano bastante irregular.

Os Cadetes mantéñense en 1ª Autonómica

 

O equipo cadete rematou a temporada mantendo a categoría nunha liga moi competida, i ese era o obxetivo.

¡ Noraboa !

 

 

Próximos encontros

25-28 de Maio

Categoría Fecha Hora Campo Local Visitante Dia
Xuvenil 26/05 20:00 Leyma Orillamar SD 'B' MARINO C.F. Sábado
Alevín 25/05 18:30 O Xabrón MARINO C.F. Betanzos C.F. Venres
Benxamín 24/05 18:30 Porta Santa UD Paiosaco MARINO C.F. Xoves
Benxamín 27/05 11:30 O Xabrón MARINO C.F. Rayo Sadense 'B' Domingo
PreBenxamín 26/05 10:00 Pte Brozos Trofeo Arteixo   Sábado
PreBenxamín 28/05 18:00 As Mariñas Rayo Sadense 'A' MARINO C.F. Luns

 

CUMPREN ANOS EN MAIO

 

TOMAS SANCHEZ TORRON xogador Benxamín o día 5

UNAX SANCHEZ MARTINEZ xogador PreBenxamín o día 5

ANTON NEIRA BANDE xogador PreBenxamín o día 8

SAMUEL SEOANE LOUREIRO xogador Afecciados o día 10

ADRIAN A. UGAS FERNANDEZ xogador Xuvenil o día 10

LUCAS FERNANDEZ SOUTO xogador PreBenxamín o día 11

MIGUEL VALEIRAS VIDAL xogador Cadete o día 16

RICARDO MIRALLES LEMA xogador Veteranoo día 18

GABRIEL BARREIRO BURGELL xogador Benxamín o día 19

JAVIER LOPEZ FUENTES xogador Alevín o día 20

PEDRO LOPEZ OTERO xogador Infantil o día 20

DIEGO SANCHEZ GOMEZ xogador Xuvenil o día 21

JORGE VARELA DIAZ xogador Xuvenil o día 26

FERNANDO GARCIA BARREIRO xogador Veterano día 30

 

 

¡Felicidades a todos eles!