O EQUIPO CADETE ASCENDE A COMARCAL

 

Todo aconteceu moi depresa, o martes a Federación notificaba que o ascenso do Bergantiños implicaba unha eliminatoria contra o Curtis para ocupar unha praza na comarcal, e o mércores mentras o equipo adestraba chegaba o aviso de que o Curtis non se presentaba e o Marino ascendía automáticamente.

 

! NORABOA EQUIPO !

 

-----------------------------------------

PLANTILLA EQUIPO AFECCIOADO

 

O diseño do plantel do primeiro equipo para a vindeira temporada está case pechado á falta de que poida xurdir algún pequeno cambio.

 

A mellor noticia sen dúbida é que case todo o equipo do ano pasado renovou cun só propósito , voltar a primeira tras un ano difícil, sobre todo no aspecto de lesións.

 

O plantel queda formado por:

 

PORTEIROS

JOSE

SAMU

RODRIGO

 

DEFENSAS

YAS

BELUX

MARIO GARCIA

FERNANDO

DAVID BARREIRO

ROJO

 

MEDIOS

MARTIN DAPENA

ANTONIO

RICHI

AARON

RAY

MARIO REY

MAXI

ALEX PEREZ

ABEL GARCIA

JOAQUIN

 

DIANTEIROS

JUANDA

DENNER

ABEL

EZEQUIEL

 

CORPO TÉCNICO

PACHI e TXETXU

 

ALTAS

Rodrigo (Victoria C.F.)

David Barreiro  (Victoria C.F.)

Alex Pérez  (Victoria C.F.)

Abel (Imperator OAR)

Ezequiel (Xuvenís)

Abel García (Xuvenis)

Maxi (Sin equipo, Uruguay)

Joaquín (Cedido o pasado ano do Victoria C.F., este ano xa xogador noso.)

 

BAIXAS

Fran (San Tirso SD)

Javi

 

 

-----------------------------------------

 

A Directiva e o corpo técnico das distintas categorías xa se está a mover para confeccioar a vindeira temporada.

 

Iremos destacando as novidades.

 

 

-----------------------------------------

 

 

QUE ACONTECEU NA 2016-17

 

-----------------------------------------

 

CATÁLOGO ROUPA OFICIAL

 

Todos os detalles na "Tenda"

 

 TEMOS O MATERIAL PARA QUE POIDADES PROBALO E FACER OS VOSOS ENCARGOS. LUNS DENDE AS 20:00  OU PONTE EN CONTACTO CA DIRECTIVA

-----------------------------------------

 

CUMPREN ANOS EN XUÑO

 

ADRIEL BARBEITO ROMANO xogador Alevín o día 6

BRAIS BARBEITO ROMANO xogador Alevín o día 6

PABLO CABALLERO xogador Xuvenil o día 9

GABRIEL BALSA RIVAS xogador Xuvenil o día 11

IAGO PATIÑO GOMEZ xogador Benxamín o día 15

MATEO GARCIA GUERRA xogador Benxamín o día 17

ABEL GARCIA SISO xogador Xuvenil o día 23

OSCAR CAPELAN LODEIRO xogador Xuvenil o día 27

ANTONIO SANDINO RAMOS xogador Cadete o día 28

ADRIAN SANCHEZ GARCIA xogador Infantil o día 29

ADRIAN CAMPOS xogador Benxamín o día 29

 

 

¡Felicidades a todos eles!
  

 

-----------------------------------------