4ª Xorn. MARINO C.F. - Victoria C.F. 1-4

(Clasificación: 7º)

 

 

 

Resultados da Xornada

 

SEMANA 25 DE SETEMBRO

 

Categoría Data Campo Local Visitante Rdo.
Afeccioado 02/10 Elviña Grande Sp. Ciudad MARINO C.F. -
Xuvenil 01/10 O Roxo CCD Cerceda MARINO C.F. 1-8
Cadete 01/10 O Roxo CCD Cerceda MARINO C.F. 1-1
Infantil 01/10 Ponte Brozos Atl. Arteixo 'B' MARINO C.F. 2-0
Alevín 01/10 O Xabrón MARINO C.F. Atl San Pedro 'A' 2-0
Benxamín 01/10 O Xabrón MARINO C.F. 11 Caballeros 'A' 3-5
PreBenxamín 01/10 O Xabrón MARINO C.F. 11 Caballeros 'B' 2-0
Veteranos 01/10 O Xabrón MARINO C.F. Relampago SD 1-2

 

-----------------------------------------

Axenda Semana 2 OUTUBRO 2016

Horarios CONFIRMADOS!!

Categoría Data Hora Campo Local Visitante Día
Afeccioado 02/10 18:30 Elviña Grande Sp. Ciudad MARINO C.F. Domingo
Xuvenil 01/10 16:30 O Roxo CCD Cerceda MARINO C.F. Sábado
Cadete 01/10 10:30 O Roxo CCD Cerceda MARINO C.F. Sábado
Infantil 01/10 10:00 Ponte Brozos Atl. Arteixo 'B' MARINO C.F. Sábado
Alevín 01/10 10:00 O Xabrón MARINO C.F. Atl San Pedro 'A' Sábado
Benxamín 01/10 11:00 O Xabrón MARINO C.F. 11 Caballeros 'A' Sábado
PreBenxamín 01/10 12:00 O Xabrón MARINO C.F. 11 Caballeros 'B' Sábado
Veteranos 01/10 16:30 O Xabrón MARINO C.F. Relampago SD Sábado

 

-----------------------------------------

 

Que foi pasando 

2016-17

 

-----------------------------------------

Catálogo Temporada 2016/2017

 

Todos os detalles na "Tenda"

 

 TEMOS O MATERIAL PARA QUE POIDADES PROBALO E FACER OS VOSOS ENCARGOS. LUNS DENDE AS 20:00  OU PONTE EN CONTACTO CA DIRECTIVA

 

 

 

 

Zona Outlet

ARTIGOS FORA DE CATÁLOGO A PREZOS MOI REBAIXADOS

 

 

 

-----------------------------------------

Están de Cumpreanos en OUTUBRO

 

 

CARLOS CANDAL SOLORZANO xogador Benxamín o día 2

JOEL SEOANE PERKTOLD xogador Xuvenil o día 8

ADRIAN ROJO RODRIGUEZ xogador Modesto o día 16

IGNACIO SEBASTIAN PEREZ VERA xogador Benxamín o día 19

ROQUE OSORIO ALVAREZ xogador Infantilo día 21

MANUEL LAZARE PARDO xogador PreBenxamín o día 23

JUAN D OTERO CARRACEDO xogador Modesto o día 27

MARCOS VAZQUEZ MERAYO xogador PreBenxamín o día 29

ISMAEL BABIO VARELA xogador Xuvenil o día 31

 

 

 

¡Felicidades a todos eles!
  

 

-----------------------------------------